Війна

Окупанти тричі штурмували українські позиції на лівобережжі Херсонщини: втратили 60 людей та відійшли – Сили оборони півдня

Окупанти тричі штурмували українські позиції на лівобережжі Херсонщини: втратили 60 людей та відійшли – Сили оборони півдня

Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ

Російські війська тричі без успіху намагалися штурмувати позиції українських захисників на лівобережжі Дніпра, але зазнали втрат і відійшли на свої позиції.

Про це інформують Сили оборони півдня України.

“Головним та основним видом ведення бойових дій в операційній зоні Сил оборони півдня залишається щоденна контрбатарейна боротьба. Українські підрозділи продовжують утримувати позиції на лівобережжі Дніпра”, – ідеться у повідомленні.

Минулої доби ворог спромігся на три штурмові спроби без підтримки бронетехніки, проте, зазнавши втрат у кількості понад 60 штурмовиків, знову відійшов на вихідні позиції.

Загарбники не припиняють аеророзвідку, продовжують тиск артилерійськими обстрілами та застосовують ударні дрони різних типів з уражаючими функціями, підкреслили у Силах оборони півдня.

Як повідомив 6 березня командувач ОСУВ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський, Сили оборони знищили командний пункт мотострілецької бригади РФ на Таврійському напрямку.

Нагадаємо, що за даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 6 березня РФ втратила понад 420 тисяч солдатів з початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram