Війна

Окупаційна армія обстріляла Херсонщину, багато постраждалих

Окупаційна армія обстріляла Херсонщину, багато постраждалих

Російські війська знову обстріляли Херсонщину, внаслідок чого постраждали п’ятеро людей, серед них — дитина та поліцейський зі службовим собакою.

Про це повідомила поліція Херсонської області.

Вранці окупанти відкрили вогонь із реактивних систем залпового вогню по Центральному району Херсона. У результаті обстрілу поранення отримали дві жінки, 33 та 57 років, і 11-річний хлопчик. У всіх постраждалих — мінно-вибухові травми, контузії та гостра реакція на стрес.

У Дніпровському районі Херсона ворог атакував FPV-дроном поблизу блокпоста. Постраждав 33-річний поліцейський-кінолог і його службовий собака. Правоохоронця з вибуховою травмою, уламковими пораненнями рук і обличчя госпіталізували, а собаку з уламковими пораненнями доставили до ветеринарної клініки.

Також російська армія обстріляла Благовіщенське з артилерії. Внаслідок атаки 56-річна місцева жителька отримала мінно-вибухову травму та контузію.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.