Пацкан відзвітував про роботу на посаді голови Рахункової палати
Валерій Пацкан відзвітував про перші результати своєї роботи на посаді голови Рахункової палати, а також зазначив, що прагне залучити якомога більшу кількість молодих фахівців.
Про це він повідомив в ефірі “Прямого” в програмі “Ситуація” з Тарасом Березовцем.
“Перше про що я говорив, функціональна оцінка, міжнародна діяльність: підписані міжнародні угоди з Естонією , чому Естонія – 97% все вібувається в електронному електрообізі. Мене цікавить, щоби Україна запровадила для себе електронний бюджет, друга Албанія , третя – Німеччина, яка дала початок функціональній оцінці. На наступному тижні ми ухвалюємо прозоро разом з бюджетним комітетом , з нашими міжнародними партнерами структуру і новий регламент Рахункової палати. Публічність: майже на кожних заходах ми є публічними , після затвердження нового регламенту ми перейдемо до відкритого конкурсу , я хочу, щоби до рахункової плати прийшли найкращі фахівці і мене цікавить реформування . Ми уже заключили з пятьма найкращими економічними вузами договори, щодо залучення нових студентів , нових фахівців”, – розповів голова Рахункової палати.
Він також пояснив, чому прийняв рішення заключити договори з вишами.
“Зараз вік Рахункової палати 50+. Мене цікавить, щоб ті люди, які працюють в Рахунковій палаті змогли передати свій досвід молодим, а молодих 30+ зараз – лише 3, 6 відсотка, дуже мало . Я хочу, щоби досвід не був утрачений . Передався молоді і ми отримали через рік-два оновлення складу Рахункової палати”, – підкреслив Пацкан.
Раніше “Прямий” повідомляв, що Верховна Рада України проголосувала за призначення Валерія Пацкана на посаду голови Рахункової палати. Свої голоси віддали 309 народних депутатів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.