Переговори у ТКГ втратили сенс – Казанський назвав причину
Фото: Facebook
Наразі засідання Тристоронньої контактної групи позбавлені сенсу через присутність на них представників бойовиків, як представників окупованих територій.
Про це в ефірі “Прямого” заявив представник Донецької області на переговорах ТКГ Денис Казанський.
“Ми їх, з одного боку, не зриваємо, а з іншого боку, як таких переговорів немає. Тобто відбувається ця перепалка. І ми сьогодні, в принципі, всі весь час обговорювали просто, що це за люди(бойовики – ред.), чому вони присутні”, – заявив Казанський.
Він додав, що українська делегація в ТКГ вимагає від ОБСЄ пояснити статус бойовиків на цих переговорах.
“Тобто жодних переговорів по суті дійсно не було. І, звісно, ні про що домовитися в такій атмосфері неможливо. І ми намагаємося це донести до модераторів з ОБСЄ: що якщо це буде продовжуватися, і вони не візьмуть цю ситуацію під контроль, і не буде фільтрації людей, або нехай нам Росія офіційно надасть нам ноту, в якій ці “представники громадськості” будуть зазначені, як те, що російське МЗС їх включає, бо така процедура є можливою”, – резюмував Казанський.
“І тоді, так, вони будуть там сидіти як члени, запрошені з російської делегації. Але наразі те, що відбувається, – це просто дійсно як прохідний двір”, – підкреслив представник Донецької області на переговорах ТКГ.
Нагадаємо, на засіданні ТКГ представник ОБСЄ дозволив виступ “експерту” з ОРДЛО.
Крім того, Казанський заявив, що Росія хоче вийти з переговорів, щоб Україна напряму спілкувалася з бойовиками.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.