Підлив слину хворого на COVID-19 у чай: у Туреччині чоловік намагався вбити свого боса
Фото: pixabay
У Туреччині співробітник автосалону купив слину у хворого на коронавірус, яку підливав її начальнику в чай, щоб убити.
Про це повідомляє LADbible.
За словами власника салону Ібрагіма Унверді, про це йому розповіли інші працівники. Зловмисник, який працював в салоні понад три роки, нібито купив у зараженого місткість зі слиною за $ 70 (1930 грн).
Однак Унверді так і не випив чай зі слиною, тому не заразився. Власник автосалону сказав: “Я вперше чую про таку химерну техніку вбивства”.
Після цього співробітник, у якого “провалився” цей план, почав погрожувати босові, що застрелить його. Він став надсилати повідомлення, в одному з яких говорилося: “Я не зміг вбити тебе вірусом. Наступного разу я вистрелю тобі в голову”.
В результаті власник салону звернувся в поліцію, а працівника затримали. Чоловікові висунули звинувачення в замаху на вбивство начальника.
Нагадаємо, колишній чоловік співробітниці Академії Служби безпеки України замовив кілера, щоб вбити її, але правоохоронцям вдалося попередити інцидент.