Війна

Північнокорейські солдати не воюють на Курщині з середини січня

Північнокорейські солдати не воюють на Курщині з середини січня

Фото: KCTV

Війська КНДР не брали участі в бойових діях у Курській області РФ з середини січня.

Про це повідомляє Національна розвідувальна служба Південної Кореї, передає південнокорейське агентство Yonhap.

Розвідка припускає, що найбільш ймовірною причиною відведення військ КНДР з лінії фронту є високий рівень втрат.

За оцінками розвідки Південної Кореї, КНДР відправила близько 11 тисяч своїх військовослужбовців для участі у війні проти України. З них 300 вважаються вбитими, а близько 2700 — пораненими.

Нагадаємо, військових КНДР, які разом з російськими військами воювали проти України, вивели з лінії фронту після великих втрат на Курщині.

Як повідомлялося, КНДР прискорює підготовку своїх військових для подальшого направлення в Росію.

До слова, станом на середину січня 2025 року армія Північної Кореї втратила 4000 солдатів у наступальних бойових операціях проти українських сил на Курщині. Приблизно чверть з них було вбито в бою.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.