Платіжки за газ та його розподіл планують об’єднати в одну квитанцію – Вітренко
Фото: Рixabay
Міністерство енергетики відпрацьовує питання переходу споживачів на одну платіжну квитанцію по оплаті газу та його розподілу.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. міністра Юрій Вітренко.
“З конкретних речей, над якими ми зараз працюємо у відповідь на запит багатьох споживачів, – це перехід на одну платіжку за газ і за його розподіл”, – йдеться в дописі Вітренка.
За його словами, міністерство також займається питанням тарифоутворення на послуги з розподілу газу, вивчаючи можливість їх зрівняння, – “щоб тариф на розподіл не був в одних регіонах вище за тарифи в інших”.
При цьому він відмітив, що міністерство розглядає можливість введення обмежень націнки монополістів на роздрібному й оптовому енергетичних ринках, а також зміни принципів формування тарифів, акцентувавши, що це приведе до зниження цін для споживачів.