Поліція Київщини затримала наркодилерів: вилучено метадону на понад мільйон гривень
Житель Білої Церкви разом з трьома жінками організували незаконний продаж метадону. Поліція провела оперативні закупівлі та затримала наркоділків.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
“Житель міста Біла Церква та троє жінок організували канал постачання у Київську область особливо небезпечного наркотичного засобу – метадон, із Дніпропетровщини. У подальшому збували його наркозалежним громадянам. Загалом вилучено наркотика на понад 1 мільйон гривень”, – йдеться у повідомленні.
З метою фіксації злочинної діяльності організованої групи правоохоронці провели 13 оперативних закупівель наркотичного засобу. Встановлено, що один чек метадону вони збували за 450 гривень.
“Під час санкціонованих обшуків за адресами їхнього проживання та у місцях зберігання і розповсюдження наркотичних засобів, окрім метадону, виявлено та вилучено марихуану на 10 тис гривень, а також: бойові гранати, банківські картки, мобільні телефони, сім-карти та гроші”, – повідомили у поліції.
Наразі трьох фігурантів затримано у порядку статті 208 КПК України. До обрання міри запобіжного заходу вони знаходитимуться в ізоляторі тимчасового тримання. Також проводяться оперативні заходи з розшуку та затримання четвертого зловмисника.
Нагадаємо, у Запорізькій області в місті Енергодар поліція викрила злочинне угруповання, яке займалося розповсюдженням наркотиків та психотропних речовин. Вилучено наркотиків та психотропних речовин на суму 550 тисяч гривень.
Також слідкуйте за “Прямим” в Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.