Понад 200 українських туристів другу добу не можуть повернутись з Єгипту
Вже понад 200 українських туристів другу добу не можуть вилетіти з аеропорту “Шерм-Ель-Шейха” в Єгипті до Львову.
Про це в соцмережах повідомили відпочивальники, передає “Прямий”.
Рейс був запланований на 4 ранку 27 квітня, проте його неодноразово переносили.
У посольстві України зазначили, що рейс затримали з технічних причин. Усіх пасажирів перевезли до готелю. Сьогодні ввечері за українцями має прилетіти новий літак, виліт очікуються близько 18:00.