“Попрацювали”: у КВУ повідомили, які фракції найбільше прогулювали засідання Верховної Ради
Фото: Reuters
Найбільше засідань Верховної Ради за підсумками роботи четвертої сесії, яка тривала із вересня 2020 по січень 2021 року, прогулювали народні депутати групи “За майбутнє”. У середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися 36% депутатів групи.
Про це свідчать дані аналізу відвідування парламентськими фракціями та групами пленарних засідань парламенту, повідомляє пресслужба Комітету виборців України.
За даними КВУ, лише 40% депутатів реєструвалися від фракції “Опозиційна платформа – За життя”.
У депутатів ВО “Батьківщина” показники відвідування на рівні 51%. Вищі результати відвідування – в депутатів групи “Довіра” (56%) та фракції “Голос” (58%).
Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж 4-ї сесії ВР стали народні депутати “Європейської солідарності” (63%) та “Слуги Народу” (62%).
“Четверта сесія ВР виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу парламенту. Впродовж сесії народні депутати працювали лише 28 сесійних днів. Відвідування Верховної Ради також погіршилося. З одного боку, на це вплинули місцеві вибори, до яких де факто була залучена частина народних депутатів, які виступали в ролі агітаторів на місцях. З іншого боку, в осінній період в Україні погіршилася загальна ситуація із коронавірусом, через що робота парламенту була фактично заблокованою”, – прокоментував результати моніторингу голова КВУ Олексій Кошель.
За даними Комітету виборців України протягом 2020 року голосами монобільшості було прийнято всього 16% законопроєктів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.