Порошенко відкрив новий міст на трасі Одеса – Рені
В Одеській області у п’ятницю, 1 червня, відкрито мостовий перехід на автодорозі міжнародного значення М-15 Одеса – Рені.
Про це у Twitter повідомив президент України Петро Порошенко, який прибув на відкриття об’єкту.
“Сьогодні на Одещині відкриваємо новозбудований мостовий перехід на автодорозі М-15 Одеса – Рені. Перший міст був побудований за п’ять років до мого народження, а в 2013 році міст був аварійний і заборонений до експлуатації”, – зазначив глава держави.
За його словами, новий міст ширший та вищий за попередній.
Сьогодні на Одещині відкриваємо новозбудований мостовий перехід на автодорозі М-15 «Одеса – Рені» https://t.co/YNhyQJ2cpP
— Петро Порошенко (@poroshenko) 1 июня 2018 г.
Нагадаємо, 26 травня, президент Петро Порошенко під час зустрічі з прем’єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим домовилися активізувати будівництво дороги по транспортному коридору між Одеською областю і Варною, який проходитиме через Рені.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.