Новини

Порошенко відкрив новий міст на трасі Одеса – Рені

Порошенко відкрив новий міст на трасі Одеса – Рені

В Одеській області у п’ятницю, 1 червня, відкрито мостовий перехід на автодорозі міжнародного значення М-15 Одеса – Рені.

Про це у Twitter повідомив президент України Петро Порошенко, який прибув на відкриття об’єкту.

“Сьогодні на Одещині відкриваємо новозбудований мостовий перехід на автодорозі М-15 Одеса – Рені. Перший міст був побудований за п’ять років до мого народження, а в 2013 році міст був аварійний і заборонений до експлуатації”, – зазначив глава держави.

За його словами, новий міст ширший та вищий за попередній.

Нагадаємо, 26 травня, президент Петро Порошенко під час зустрічі з прем’єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим домовилися активізувати будівництво дороги по транспортному коридору між Одеською областю і Варною, який проходитиме через Рені.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.