Новини

Повідомлення про витік газу у школі на Київщині: ДСНС евакуювала 80 осіб

Повідомлення про витік газу у школі на Київщині: ДСНС евакуювала 80 осіб

В смт Клавдієво-Тарасове Київської області через витік газу евакуювали учнів школи. Працівники Київгазу не знайшли місця витоку і поширення газу. Учні та працівники школи повернулися до занять.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

“31 травня в оперативно-диспетчерську службу Бородянського району надійшло повідомлення від директора Клавдієво-Тарасівської загальноосвітньої школи про різкий запаху природного газу на прилеглій території навчального закладу”, – йдеться в повідомленні.

На місце виклику прибув черговий караул пожежно-рятувального поста. Рятувальники провели евакуацію 70 учнів школи та 10 осіб персоналу школи на підтвердження факту витоку газу.

На місці події працювала аварійна бригада районного підрозділу Київоблгазу. Працівники газового господарства провели обстеження будівлі навчального закладу і прилеглої навколо об’єкта території за допомогою спеціального газоаналізатора. За результатами обстеження не було виявлено місця витоку і поширення природного газу.

Після вищезазначених заходів всі учні і працівники школи безпечно повернулися на свої робочі місця.

Раніше “Прямий” повідомляв, що у Донецькій області стався масштабний витік аміаку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.