Світ

Республіканець Арнольд Шварценеггер назвав Трампа найгіршим президентом США

Республіканець Арнольд Шварценеггер назвав Трампа найгіршим президентом США

Колишній губернатор Каліфорнії та республіканець Арнольд Шварценеггер вважає що Дональд Трамп провалився, як лідер.

Про це він заявив у відеозверненні на власній сторінці у Twitter.

Актор заявив, що Трамп це найгірший президент в історії Сполучених Штатів Америки, який незабаром буде забутий “як нерелевантний твіт”.

Шварценеггер продемонстрував на камеру лицарський меч та заявив, що демократія в США нагадує йому сталь.

“Чим сильніше ти її загартовуєш, тим міцніше вона стає”, — наголосив колишній губернатор Каліфорнії.

Шварценеггер підкреслив, що попри політичні розбіжності, всі жителі США повинні ставити демократію та її принципи на перше місце. Тому зараз їм необхідно висловити підтримку обраному президенту Джо Байдену.

Раніше Twitter назавжди заблокував акаунт Дональда Трампа.

6 січня прихильники Трампа намагалися штурмувати будівлю Конгресу США. У результаті сутичок загинуло п’ять осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.