Республіканець Арнольд Шварценеггер назвав Трампа найгіршим президентом США
Колишній губернатор Каліфорнії та республіканець Арнольд Шварценеггер вважає що Дональд Трамп провалився, як лідер.
Про це він заявив у відеозверненні на власній сторінці у Twitter.
Актор заявив, що Трамп це найгірший президент в історії Сполучених Штатів Америки, який незабаром буде забутий “як нерелевантний твіт”.
Шварценеггер продемонстрував на камеру лицарський меч та заявив, що демократія в США нагадує йому сталь.
“Чим сильніше ти її загартовуєш, тим міцніше вона стає”, — наголосив колишній губернатор Каліфорнії.
Шварценеггер підкреслив, що попри політичні розбіжності, всі жителі США повинні ставити демократію та її принципи на перше місце. Тому зараз їм необхідно висловити підтримку обраному президенту Джо Байдену.
My message to my fellow Americans and friends around the world following this week’s attack on the Capitol. pic.twitter.com/blOy35LWJ5
— Arnold (@Schwarzenegger) January 10, 2021