Рятувальники назвали причину смертельного вибуху у міській лікарні Чернівців
Причиною вибуху міській клінічній лікарні №1 у Чернівцях, внаслідок чого одна людина загинула і ще одна постражадала, стався спалах кисневої трубки.
Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
“27 лютого о 13:15 у Чернівцях по вулиці Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби (хлопок)”, – йдеться у заяві рятувальників.
О 13:30 пожежу ліквідовано. Внаслідок даної події загинула одна та постраждала одна особа. Евакуйовано 20 осіб.
До гасіння залучалося 20 осіб та п’ять одиниць техніки ДСНС.
Як повідомлялось раніше, сьогодні,27 лютого, у Чернівцях у міській лікарні стався вибух.
Нагадаємо, в обласній інфекційній лікарні в Запоріжжі вночі 4 лютого сталася пожежа, в якій загинули три людини.
Пожежа у Запорізькій обласній інфекційній лікарні, яка забрала життя чотирьох людей, виникла через загоряння медичного обладнання.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.