Події

Рятувальники назвали причину смертельного вибуху у міській лікарні Чернівців

Рятувальники назвали причину смертельного вибуху у міській лікарні Чернівців

Причиною вибуху міській клінічній лікарні №1 у Чернівцях, внаслідок чого одна людина загинула і ще одна постражадала, стався спалах кисневої трубки.

Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

“27 лютого о 13:15 у Чернівцях по вулиці Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби (хлопок)”, – йдеться у заяві рятувальників.

О 13:30 пожежу ліквідовано. Внаслідок даної події загинула одна та постраждала одна особа. Евакуйовано 20 осіб.

До гасіння залучалося 20 осіб та п’ять одиниць техніки ДСНС.

Як повідомлялось раніше, сьогодні,27 лютого, у Чернівцях у міській лікарні стався вибух.

Нагадаємо, в обласній інфекційній лікарні в Запоріжжі вночі 4 лютого сталася пожежа, в якій загинули три людини.

Пожежа у Запорізькій обласній інфекційній лікарні, яка забрала життя чотирьох людей, виникла через загоряння медичного обладнання.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.