Роковини загибелі людей 2 травня в Одесі: затримано чоловіка з комуністичною символікою
В Одесі в день пам’яті жертв трагедії 2 травня в центрі міста затримали чоловіка з комуністичною символікою.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.
Чоловіка затримали на вулиці Калантаївській. Він був в одязі із зображенням комуністичної символіки.
“Зараз він дає пояснення з цього приводу в відділі поліції. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України”, – повідомили в МВС.
Правоохоронці нагадали, що в Україні діє законодавство, яке забороняє використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і георгіївських (гвардійських) стрічок.
Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що ситуація в місті поки спокійна. Правоохоронці працюють не тільки в місцях масового збору людей, а й на всіх вулицях міста
“2600 правоохоронців чергують на всіх локаціях, де відбуваються масові заходи. Залучені сили та засоби скоординовані для оперативного реагування на будь-які зміни. Хочу зазначити, що як в Одеській області, так і в цілому по Україні серйозних порушень не було”, – зазначив Яровий.
Нагадаємо, понад тисяча одеситів зібрались, щоб вшанувати покладанням квітів та Маршем захисників міста пам’ять євромайданівців, які загинули 2 травня 2014 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.