Політика

Росія готується до відмови від долара — Лавров

Росія готується до відмови від долара — Лавров

Фото: Рixabay

У зв’язку з міжнародними санкціями в Росії займаються “дедоларизацією” своєї економіки.

Про це заявив в інтерв’ю іранському агентству ІРНА заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передає Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу МЗС РФ.

“Вважаємо важливим нарощувати зусилля по зниженню санкційних ризиків і потенційних витрат для економоператоров. Йдеться, зокрема, йде про кроки, спрямовані на поступову дедоларизацію національних економік, перехід до взаєморозрахунків в національних або альтернативних доларові валютах, відмова від використання контрольованих Заходом міжнародних платіжних систем. У Росії ми цим вже активно займаємося “, – сказав він.

За словами Лаврова, Росія бачить в цьому напрямку “великі перспективи для взаємодії з усіма зацікавленими іноземними партнерами”.

Нагадаємо, що Кремль продовжить “захищати” російськомовне населення, незважаючи на заяви США про те, що Росія “заплатить ціну” за агресивні дії на сході України.

Нагадаємо, Європейський Союз затвердив санкції проти Росії, Китаю, Північної Кореї через порушення прав людини.

Раніше через ув’язнення Олексія Навального Канада запровадила санкції проти дев’яти росіян. 

Крім того, Євросоюз продовжив санкції проти Росії за агресію в Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.