Стрічка новин

Росія завдала повторного удару по школі-інтернату в Суджі

Росія завдала повторного удару по школі-інтернату в Суджі

Фото: Генеральний штаб

Під час рятувальної операції у Суджі Курської області росіяни повторно атакували будівлю школи-інтернату.

Про це розповів в етері КИЇВ24 пресофіцер тимчасової військової комендатури на території РФ Олексій Дмитрашківський. 

За годину після першого влучання росіяни завдали по школі-інтернату повторного авіаудару. За словами Олексія Дмитрашківського, це сталося, коли люди вже були виведені з будівлі, тож ніхто не постраждав.

Водночас, коли були відновлені пошукові роботи, РФ запустила безпілотники на оптоволокні.

“FPV-дрони, як горіхи, постійно падали на подвір’я інтернату, тим самим заважаючи завезти техніку для розбору завалів”, – наголосив пресофіцер.

Зазначається, що під завалами досі залишаються люди. Наразі відомо про 4 загиблих і 10 поранених.

“Одна людина у важкому стані під завалами. І я думаю, якщо найближчим часом її не вдасться дістати звідти, це дуже малоймовірно насправді,  жертв буде п’ять”, – підсумував Дмитрашківський.

Раніше повідомлялося, що 1 лютого Збройні сили РФ завдали удару по будівлі школи-інтернату, що знаходиться в місті Суджа Курської області.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.