Війна

Росіяни атакували Чернігів: поранені люди і пошкоджена інфраструктура

Росіяни атакували Чернігів: поранені люди і пошкоджена інфраструктура

У ніч проти 6 червня ворог завдав комбінованого удару по Чернігову. Відомо про чотирьох поранених, пошкоджене одне із підприємств та об’єкти інфраструктури.

Про це повідомили в ОВА.

Зазначається, що попередньо окупанти атакували безпілотниками типу “Герань-2” і балістикою: крилатою ракетою та “Іскандер-М”. Зафіксували 14 вибухів.

Били по житловому масиву. Там пошкоджені багатоквартирні та приватні будинки. 4 людей поранені. Трьом із них медики надали допомогу на місці, одного цивільного чоловіка ушпиталили в стані середньої тяжкості.

Пошкоджене одне із підприємств та об’єкти інфраструктури. Під завалами можуть бути люди. Пошуково-рятувальні роботи тривають. На місці – фахівці ДСНС і кінологічна група зі службовими собаками.

Внаслідок масованого удару росіян у домівках людей немає світла.

На місцях ударів працюють поліціянти, вибухотехніки, рятувальники, енергетики та всі екстрені служби.

Нагадаємо, що 6 червня російська окупаційна армія атакувала Київ безпілотниками й ракетами.

Також російські окупаційні війська атакували Луцьк Волинської області. Внаслідок удару поранені п’ятеро людей.

А ще російські окупаційні війська в ніч на 6 червня атакували Тернопіль. Кількість постраждали зросла до 10 осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.