Війна

Росіяни атакували Донеччину: загинули щонайменше дві людини

Росіяни атакували Донеччину: загинули щонайменше дві людини

Ілюстративне фото

У суботу, 3 травня, росіяни обстріляли низку населених пунктів на Донеччині, внаслідок чого щонайменше дві людини загинули, ще одна — отримала поранення.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

“У Мирнограді росіяни вбили 56-річного чоловіка, пошкодили 6 приватних будинків. Друга жертва — 69-річний житель Комара”, – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, внаслідок обстрілу РФ по Костянтинівці одна особа отримала поранення. Також багато будинків зазнали пошкоджень.

Філашкін закликав усіх своєчасно евакуюватися. 

Нагадаємо, протягом суботи, 3 травня, російські окупаційні війська здійснювали обстріли населених пунктів на Херсонщині із застосуванням артилерії, мінометів та безпілотників.

До слова, росіяни завдали прямого удару керованою авіаційною бомбою по будівлі державної пожежно-рятувальної частини ДСНС у Куп’янську, на Харківщині.