Війна

Росіяни катують цивільних за найменшу непокору на ТОТ Запоріжжя

Росіяни катують цивільних за найменшу непокору на ТОТ Запоріжжя

Фото: Pixabay

Російські військові за найменшу непокору катують цивільних на тимчасово окупованих Росією територіях Запорізької області.

Про це в етері марафону заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

“Для людей — це в’язниця, де небезпечно перебувати й з якої надскладно виїхати. Для ворога — це сировинний придаток та плацдарм для подальшого захоплення територій. А Запорізька атомна електростанція, розташована на ТОТ, — інструмент ядерного шантажу та прикриття для боєкомплекту та техніки ворога”, — розповів Федоров.

Він зазначив, що ворог на ТОТ Запоріжжя продовжує поширювати пропаганду, яка особливо загострилася до 9 травня, на якому побудована вся ідеологія РФ.

“За найменшу непокору людей чекають тортури й в’язниця. Попри це спротив продовжується, і коли наші військові підійдуть до Мелітополя, Бердянська чи інших населених пунктів, ворог відчує, наскільки наші мешканці чекають на ЗСУ”, — наголосив очільник ОВА.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.