Війна

Росіяни скинули 500-кілограмову авіабомбу на Білицьке на Донеччині: є руйнування та поранені

Росіяни скинули 500-кілограмову авіабомбу на Білицьке на Донеччині: є руйнування та поранені

Годова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін повідомив, що армія РФ скинула на Білицьке керовану авіабомбу, внаслідок чого дві жінки отримали поранення.

Про це він написав у Telegram.

“На Білицьке Добропільської громади росіяни скинули 500-кілограмову керовану авіабомбу. Поранення отримали дві жінки 44 і 47 років. Пошкоджено 4 двоповерхівки і адмінбудівлю”, – сказано в дописі.

Зазначається, що загалом на території області за добу було поранено 5 мирних жителів.

“У Покровську 3 людини поранені FPV-дроном, пошкоджено автівку”, – додали в ОВА.

Філашкін вкотре наголосив на необхідності евакуюватися з Донецької області.





До слова, російські окупаційні війська обстріляли цивільну інфраструктуру міста Краматорськ Донецької області. Відомо про пораненого.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області російською атакою був знищений ліцей. Також пошкоджені інші будівлі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.