Війна

Росіяни з артилерії обстріляли Нікополь: є постраждалі

Росіяни з артилерії обстріляли Нікополь: є постраждалі

Фото: ДСНС

Увечері 10 лютого росіяни обстріляли з артилерії місто Нікополь у Дніпропетровській області. Внаслідок цього постраждали дві жінки.

Про це повідомив Сергій Лисак, голова Дніпропетровської ОВА.

“Ввечері російська армія накрила артилерійським вогнем Нікополь. Постраждали дві жінки – 18 та 44 роки”, – написав він.

Наразі вони перебувають в лікарні, медики надають їм потрібну допомогу. Стан потерпілих оцінюється як середній.

Водночас зазначається, що є руйнування. Зокрема пошкоджені приватні будинки, господарська споруда, газогін.

Також нагадаємо, що 10 лютого росіяни завдали 10 ударів керованими авіаційними бомбами по прифронтовому населеному пункту Таврійське у Запорізькій області.

Раніше зазначалося, що російські окупанти атакували центральну частину Херсона, пошкоджений багатоповерховий будинок.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.