Росія підтвердила участь у зустрічі “нормандської четвірки”
Російська Федерація візьме участь у зустрічі “нормандської четвірки” на рівні глав Міністерств закордонних справ, яка відбудеться 11 червня 2018 року.
Це підтвердив заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін, передають російські ЗМІ.
“Так, зустріч планується 11 червня”, – сказав він.
За словами Карасіна, закритих тем на зустрічі голів МЗС немає, всі питання будуть обговорюватися. Так він відповів на запитання, чи буде порушуватися тема місії ООН на Донбасі.
“Всі теми, які на порядку денному врегулювання української кризи, будуть обговорюватися. Закритих тем немає. Нормандський формат для цього і створений”, – додав він.
Раніше зустріч міністрів закордонних справ у “нормандському форматі” у Берліні 11 червня анонсував міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.