Російська армія атакувала дві АЗС на Харківщині
Російські окупанти безпілотниками атакували дві АЗС на Харківщині, є поранений, пошкоджено п’ять автомобілів.
Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
“За даними слідства, вночі 28 червня російська армія завдала ударів безпілотниками по двох автозаправних станціях на території Наталинської громади Берестинського району”, – зазначили в прокуратурі.
Повідомляєяться, що для атак ворог застосував БпЛА типу “Герань-2”. Внаслідок влучань виникли пожежі. На одній із автозаправних станцій пошкоджено п’ять транспортних засобів.
Під час атаки на іншу АЗС поранення отримав 68-річний водій вантажного автомобіля. Також пошкоджено два транспортні засоби.
За процесуального керівництва Берестинської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Нагадаємо, що 28 червня росіяни дроном влучили по багатоповерхівці в Київському районі Харкова.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.