Російські найманці на Донбасі укріплюють позиції та розміщують важке озброєння
Фото: Reuters
Російські найманці на Донбасі укріплюють власні позиції та розміщують військову техніку з порушенням лінії відведення.
Про це йдеться в у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 25 лютого, повідомляє пресслужба командування операції Об’єднаних сил.
У відомстві зауважили, що бойовики здійснюють інженерні роботи щодо вдосконалення існуючих та обладнання нових позицій у районі Донецького аеропорту. Так спостерігачі зафіксували, що окупанти дообладнували фортифікаційні споруди з використанням мішків з піском поблизу пожежного депо Донецького аеропорту.
“Крім того, на полігоні поблизу населеного пункту Покровка, патруль Місії зафіксував 6 реактивних систем залпового вогню “Град”. Ще 10 танків, 6 самохідних гаубиць “Гвоздика”, 3 причіпних міномети “Васильок” було помічено за лініями відведення, поза межами виділених місць зберігання озброєння”, – резюмували у пресслужбі.
“Ці факти свідчать про те, що представники збройних формувань РФ і далі демонструють небажання виконувати раніше досягнуті домовленості”, – наголосили у штабі.
Нагадаємо, що 26 лютого внаслідок обстрілів на Донбасі було травмовано 10 українських військовослужбовців.
Крім того, 25 лютого окупанти на Донбасі п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.