Російські окупанти розмістили біля Запоріжжя до 30 танків Т-62
Фото: REUTERS
Російські військові розмістили близько 30 танків як довготривалі вогневі точки за 35 км від Запоріжжя.
Про це повідомив речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник.
“На Запорізькому (напрямку) російський агресор нарощує систему вогню. Зокрема, у районі Василівки (35 км на південь від Запоріжжя) розгорнуто до 30 ворожих танків Т-62 як довготривалі вогневі точки”, – сказав він.
Відомо, що раніше про плани російських військових використовувати радянські танки Т-62 для обладнання вогневих точок повідомляли в Запорізькій ОВА.
Також за його словами, на Бахмутському напрямку ЗСУ стримують штурм на підступах до Комишувахи, яку противник прагне взяти під повний контроль. На Авдіївському, Курахівському та Новопавлівському напрямках противник веде вогонь уздовж усієї лінії протистояння, застосовує авіацію та артилерійські системи. Його метою є сковування наших військ та запобігання перекидання оборонців на інші напрямки.
Як повідомлялося, 7 червня окупанти з території РФ декілька разів обстріляли прикордонні райони Сумщини.
Нагадаємо, вночі проти 7 червня російські військові з міномета й артилерії обстріляли Середину-Буду на Сумщині. Пошкоджено щонайменше 6 будинків, господарчу споруду, гараж і лінію електропередач, вирують пожежі.
До слова, тієї ж ночі російські військові обстріляли Баштанку Миколаївської області. Внаслідок цього двоє людей загинуло й двоє — зазнало поранень.
Також уранці 7 червня російські військові з реактивних систем залпового вогню “Ураган” обстріляли Зеленодольську громаду на Дніпропетровщині. 46-річний чоловік з Великої Костромки отримав поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.