Середня якість за високу ціну: Поярков та Лібкін проінспектували їдальню Верховної Ради
Цього тижня стало відомо, що в їдальні Верховної Ради України вкотре піднялись ціни на весь асортимент.
Новина про здорожчання ланчі і обідів для народних обранців викликала широкий резонанс та інтерес пересічних громадян.
Як розповів “Прямому” нардеп Борислав Береза, більшість відвідувачів їдальні — це оператори, журналісти та гості парламенту.
“Я побачив, що ціни змінилися. Це обкрадають не лише депутатів, а всіх, хто тут їсть”, – упевнений Береза.
“Раніше я міг поїсти тут за 60-80 гривень, зараз це обходиться в 120-150 гривень”, – повідомив нардеп Михайло Гаврилюк.
На думку ресторатора Савелія Лібкіна, їжа у парламентській їдальні середньої якості і досить дорога. Крім того, всі страви виставлені вже приготовленими, а підігрівають їх у мікрохвильовці.
Раніше “Прямий” з’ясував, наскільки подорожчали страви в парламентській їдальні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.