Сесію Київради зірвали представники Нацдружини, вимагають створення музею на Поштовій площі
Учасники акції, які вимагають створити “Музей історії Києва” на Поштовій площі, виламали двері до сесійної зали Київської міської ради.
Про це повідомляє видання 44.ua.
Приводом для бійки стало питання про створення музею на Поштовій площі та скандал з приводу незаконної забудови. На сесію прийшли як противники, так і захисники забудови. Жодних питань порядку денного прийнято не було. Через відсутность результату ситуація загострилася і перейшла в бійку.
Представники “Нацдружини” зайняли місце депутатів у залі. Фракція “Солідарність” залишила приміщення через чорний хід. У залі залишились представники “Свободи” та “Самопомочі”.
Представники “Самопомочі” наполягали на припиненні договору з інвестором, опоненти заявляли, що музеєм на Поштовій повинен займатися саме інвестор.
Київрада не змогла припинити інвестиційний договір із забудовником торгово-розважального центру і музею на Поштовій площі в Києві. За відповідне рішення проголосувало лише 56 депутатів.
Проект рішення з Поштової площі передбачає передачу земельної ділянки і недобудованого об’єкта “Музей історії Києва”, проведення археологічних досліджень ДП “Центр археології Києва Інституту археології НАН України” і подальше створення музею за проектом, який здобуде перемогу на міжнародному конкурсі.
Нагадаємо, 19 квітня, Київська міська Рада підтримала в першому читанні проект рішення про розрив договору з компанією-забудовником “Хенсфорд-Україна”, яка повинна була побудувати торгівельний центр на “Поштовій площі”. Мер Києва Віталій Кличко привітав рішення та повідомив, що на площі збудують музей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.