Ще 10-15 років і питання братського народу в Україні вже ніхто ніколи не підніме – Громенко
Через 10 років для України питання братського народу і сталих зв’язків з Росією більше не буде актуальним.
Про це на “Прямому” у програмі “Ситуація” з Тарасом Березовцем розповів кандидат історичних наук Сергій Громенко.
“Точка неповернення вже пройдена. Точка неповернення була пройдена у 2015 році з ухваленням декомунізаційних законів. Це був перший рік, в який зафіксовано збільшення і перевагу кількості тих людей, які ввжали, що українська повстанська армія бореться за незалежну Україну над тими, хто вважав, що це нациські прихвостні.
Ще років 10, максимум 15, і питання братського народу, сталих зв’язків з Росією, вже ніхто ніколи не підніме. І навіть після того, як будуть відвойовані Донбас і Крим, кількість людей, які будуть орієнтуватися на Москву, ніколи не буде перевищувати третини, і відповідно українська зовнішня політика вже ніколи не розвернеться на Схід”, – сказав він.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.