Новини

Ситуація в районі ООС: бойовики 12 разів порушили режим тиші, один військовий поранений

Ситуація в районі ООС: бойовики 12 разів порушили режим тиші, один військовий поранений

Упродовж поточної доби бойовики 12 разів порушили режим припинення вогню, двічі – із застосуванням важкого озброєння. Один українець постраждав.

Про це повідомили в штабі ООС у Facebook.

“Російсько-окупаційні війська відкривали прицільний вогонь з озброєння БМП, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Артема, Новотошківське, Кримське, Зайцеве, Авдіївка, Новомихайлівка, Чермалик та Лебединське”, – ідеться в повідомленні.

В ході обстрілів в районах Авдіївки і Чермалика ворог застосував проти військовослужбовців Об’єднаних сил міномети калібром 82 мм.

Унаслідок бойових дій один наш захисник отримав поранення.

Раніше “Прямий” повідомляв, що сили ООС збили на Донбасі російський безпілотник вартістю 100 тисяч доларів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.