Скотиняка – всюди скотиняка: українців обурила поведінка Олега Ляшка на матчі “Динамо”-“Шахтар”
Українське суспільство обурила негідна поведінка народного депутата, лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка, який, сидячи на трибуні під час вчорашнього матчу “Динамо” – “Шахтар”, кидав лушпиння від соняшникового насіння прямо собі під ноги.
Відповідне відео було опубліковано у соціальній мережі Facebook заступником фракції “Радикальна партія” Андрієм Лозовим.
У ролику демонструється, як Ляшко дістає рукою соняшник із упаковки свого сусіда по трибуні і закидає його собі в рот. Пізніше він випльовує лушпиння собі в руку і викидає його під стільці трибуни.
“Так нєрвнічать під час матчу може тікі той, хто вболіває щиро… сємєчкі – краще, ніж сігарєта”, – підписав ролик він.
Втім українці не оцінили таку “народну” поведінку Ляшка.




Вболівальники також відзначили, що відвідувачів матчу, який проходив у Дніпрі на “Дніпро- Арені”, охорона не пропускала з насінням, чіпсами, горішками та іншими наїдками.

Слід зазначити, що більшість коментарів дщо відео містять нецензурну лексику.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.