Новини

Слава Україні! Героям Слава!: міністр оборони вперше в історії вітав учасників параду на новий лад

Слава Україні! Героям Слава!: міністр оборони вперше в історії вітав учасників параду на новий лад

Вперше в історії незалежної України на параді з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності прозвучало привітання “Слава Україні! Героям Слава!”.

Про це повідомляє “Прямий”.

Саме такими словами Міністр оборони України Степан Полторак вітав воєнізовані батальйони української армії під час святкового параду.

Він здійснив об’їзд військ зі словами вітання: “Слава Україні!”, учасники параду відповідали йому – “Героям слава!”.

У параді на Хрещатику взяли участь 4,5 тис. українських військовослужбовців, а також ветерани війни на Донбасі та військові з 18 країн-партнерів України.

Після цього парадними розрахунками проїхала військова техніка: танки, самохідні гармати, ракетні установки та ін. – всього близько 250 одиниць.

На завершення параду над Хрещатиком і Майданом Незалежності пролетіли військові і військово-транспортні літаки і вертольоти.

Нагадаємо, що до цих пір у військовослужбовців було вітання ще радянських часів.

 

Сьогодні, 24 серпня, президент України Петро Порошенко виступив у центрі Києва на військовому параді з промовою до Дня Незалежності України.

А також, 24 серпня, у День Незалежності України, о 10:00 відбувся військовий парад на Хрещатику і Майдані Незалежності в Києві.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.