Стівен Спілберг планує екранізувати комікс DC про Чорного яструба
Голівудський режисер Стівен Спілберг планує взятись за дещо абсолютно нове та екранізувати комікс від студії DC про Чорного яструба.
Про це пише USA Today з посиланням на заяву голови студії Warner Bros. Тобі Еммеріха.
Спілберг призначений режисером фільму по коміксам DC “Blackhawk” (Чорний яструб). Зазначимо, що останній фільм Спілберга, пригодницька стрічка про віртуальну реальність “Першому гравцеві приготуватись”, також був фільмом Warner Bros.
Відзначимо, що це перший фільм Спілберга зі всесвіту коміксів DC і його дебютний супергеройський фільм.
Сценарієм картини займеться сценарист “Парку Юрського періоду” і “Війни світів” Девід Кепп. Сюжет розгорнеться навколо головного героя картини Чорного яструба, який очолює групу пілотів-асів під час Другої світової війни.
Про дату виходу нової картини не повідомляється.
Нагадаємо, Стівен Спілберг підтвердив звання найкасовішого режисера в історії кіно і першим із кінематографістів заробив у прокаті понад 10 млрд дол.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.