Новини

Суд Амстердама ухвалив перше рішення щодо стягнення боргу з “Газпрому” на користь “Нафтогазу”

Суд Амстердама ухвалив перше рішення щодо стягнення боргу з “Газпрому” на користь “Нафтогазу”

В Амстердамі закінчилися судові слухання щодо визнання і примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу за позовом Нафтогазу до Газпрому.

Про це повідомив виконавчий директор НАК Юрій Вітренко у Facebook.

Він нагадав, що за цим рішенням Газпрому доведеться заплатити близько 3 млрд доларів.

“Наша оцінка – слухання пройшли успішно для нас, і тому ми очікуємо позитивного рішення суду, яке дозволить нам приступити до стягнення активів Газпрому, які ми до цього успішно заарештували”, – зазначив Вітренко.

Він також зауважив, що суд визначив очікувану дату ухвалення рішення – 25 лютого 2020 року.

Раніше повідомлялося, що у Стокгольмі підтвердили борг “Газпрому” перед “Нафтогазом”.

Нагадаємо, НАК “Нафтогаз України” дав відповідь на офіційну пропозицію російського “Газпрому” щодо відносин у газовій сфері у 2020 році.

Раніше “Нафтогаз” спростував інформацію російських ЗМІ про рекомендацію Єврокомісії Україні закуповувати газ з безпосередньо з території Росії в обсязі близько 15 млрд кубометрів на рік.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.