Суд Амстердама ухвалив перше рішення щодо стягнення боргу з “Газпрому” на користь “Нафтогазу”
В Амстердамі закінчилися судові слухання щодо визнання і примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу за позовом Нафтогазу до Газпрому.
Про це повідомив виконавчий директор НАК Юрій Вітренко у Facebook.
Він нагадав, що за цим рішенням Газпрому доведеться заплатити близько 3 млрд доларів.
“Наша оцінка – слухання пройшли успішно для нас, і тому ми очікуємо позитивного рішення суду, яке дозволить нам приступити до стягнення активів Газпрому, які ми до цього успішно заарештували”, – зазначив Вітренко.
Він також зауважив, що суд визначив очікувану дату ухвалення рішення – 25 лютого 2020 року.
Раніше повідомлялося, що у Стокгольмі підтвердили борг “Газпрому” перед “Нафтогазом”.
Раніше “Нафтогаз” спростував інформацію російських ЗМІ про рекомендацію Єврокомісії Україні закуповувати газ з безпосередньо з території Росії в обсязі близько 15 млрд кубометрів на рік.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.