“Сиди вдома”: “Слуга народу” пропонує накладати санкції на українців за відмову від COVID-вакцинації
Фото: Facebook
Народний депутат від “Слуги народу” Дмитро Гурін запропонував обмежити ряд прав українцям, які не захочуть робити щеплення від коронавірусу.
Про це він написав у Facebook.
“Наступний крок після забезпеченням країни достатнім на 100% обсягом вакцин – поразити тих, хто відмовляється від вакцинації в окремих правах, які несуть загрозу життю і здоров’ю інших громадян (заборона відвідування кафе і ресторанів, шкіл, вузів, театрів, кіно, спортивних подій та інше), як зараз робить Ізраїль і готуються зробити інші країни в Європі”, – пише нардеп.
Гурін висловив думку, що оточуючі “не повинні нести наслідки” через те, що людині “страшно” щепитися від коронавірусу.
“Вам страшно – ви сидите вдома. Все просто. Хоча що я говорю про школи, Верховний суд вже прийняв рішення, що заборона відвідування шкіл невакцинованими дітьми є законною”, – додав депутат.

Пізніше Гурін на своїй сторінці у Facebook пояснив, що “після того, як Україна буде забезпечена вакцинами на 100% населення, країна має рухатись тим самим шляхом, яким рухається Ізраїль та скоро підуть інші цивілізовані країни — частково обмежувати права тих, хто відмовляється від вакцинації без медичних причин, що наслідком несе загрозу для життя та здоров’я інших громадян”. А люди, вакцинація яким протипоказана з медичних причин не мають помирати тому, що хтось боїться вакцинуватися від коронавірусу.
“Якщо людина боїться, вона вправі сидіти вдома. Захворювання на ковід не формує стійкий імунітет, перехворівшим показана вакцинація однією дозою через 3 місяці після хвороби…” – написав Гурін.
Нагадаємо, народний депутат фракції “Слуга народу” Дмитро Гурін запропонував звільнити 80% лікарів за їх відмову пройти вакцинацію препаратом Covishield.
Пізніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що медичних працівників не звільнятимуть за відмову від COVID-вакцинації.