Том Круз відвідав станцію метро “Золоті ворота” у Києві: фото і відео
Вчора, 30 вересня, відомий американський кіноактор Том Круз спустився на станцію метро “Золоті ворота” у Києві.
Про це повідомила прес-служба Київського метрополітену у Facebook.
“Так, Том Круз у Києві. Де? Звісно у метро! Це все, що вам потрібно знати цього вечора. Ми поважаємо приватність законослухняних пасажирів, які оплатили проїзд, тому вибачайте, але без фото”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, про візит Круза розповіли і очевидці події.
“Том Круз набагато ближче до вас, ніж ви думаєте”, – написав на своїй сторінці у Facebook український режисер Любомир ЛевицькийЛевицький.
На доказ своїх слів він опублікував відео.
Також актора помітив PR-директор Prime Time Magazine Віталій Шевченко.
“Зараз в метро” Золоті Ворота ” прогулювався Том Круз … здалеку маю фото, тому що охорона його забороняла ближче ((“, – написав він на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, раніше Том Круз погодився на бій без правил з Джастіном Бібером.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.