Троє дітей – це божевілля: унікальне зізнання Кім Кардашьян про стосунки у свої родині
Американська телезірка, модель та зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян розповіла, як на її стосунки із чоловіком каньє Вестом вплинуло народження трьох дітей.
Про це повідомляє видання People.
“Троє дітей – це божевілля. Я пам’ятаю, що Норт було дуже важко, коли народився Сейнт, але я намагалася робити все, щоб вона почувалася особливою. А тепер, після появи Чикаго, я працюю ще старанніше над тим, щоб Норт і Сейнт не відчували браку уваги, відчували, що їх люблять, і знали, що ніхто не займе їхнє місце”, – розповіла Кім.
З народженням дітей Кім пережила багато труднощів у стосунках зі своїм чоловіком. Наразі пара виховує трьох малят: 5-річну Норт, 2-річного Сейнта і 8-місячну Чикаго.
Ззначимо, що останню дитину подружжю народила сурагатна матір.
Кардашьян зазначила, що з народженням третьої дитини, вона майже забула про чоловіка, що призвело до періодичних ревнощів Каньє до дітлахів.
Коли у вас троє дітей, в будинку починається безумство. Я була роздратованою, оскільки хотіла, щоб він розумів, що я втомилася. А він немов змагався з дітьми за мою увагу,
– наголосила зірка.
“Я думаю, багато чоловіків почуваються забутими, коли з’являються діти і вся увага перемикається на них. Я хочу дати Каньє любов і увагу, які йому так потрібні. Коли у вас стільки дітей, дуже важливо, щоб стосунки з чоловіком залишалися в пріоритеті”, – додала Кім Кардашян.
А нещодавно американська телезірка опублікувала фото із своєю найменшею донечкою в Instagram.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Дубаї створили розкішні туфлі із золота з діамантами, опубліковані вражаючі фото та захмарна ціна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.