Політика

У Білому Домі офіційно назвали дату запровадження мита для Канади, Мексики та Китаю

У Білому Домі офіційно назвали дату запровадження мита для Канади, Мексики та Китаю

У Білому Домі заявили, що у суботу, 1 лютого, президент США Дональд Трамп запровадить нові мита для Канади, Мексики та Китаю.

Про це повідомили в CNN з посиланням на прессекретарку Білого дому Керолайн Лівітт.

“Я можу підтвердити, що до 1 лютого термін для президента Трампа, встановлений заявою кілька тижнів тому, продовжується”,- запевнила Лівітт.

За її словами, тарифи на товари з Канади та Мексики становитимуть 25% мита. Натомість для Китаю 一 10% мита, як зазначила чиновниця, «за незаконний фентаніл, який вони отримали та дозволили поширювати в нашій країні, який убив десятки мільйонів американців».

Водночас прессекретарка Білого Дому відмовилася надавати додаткову інформацію щодо нових тарифів. Зокрема, вона не сказала, чи  вони застосовуватимуться до імпорту нафти або ж становитимуть додаткові винятки.

Нагадаємо, що Дональд Трамп планує запровадити додаткові 10-відсоткові мита на увесь китайський імпорт, аби примусити Пекін посилити протидію контрабанді наркотиків з Китаю до США.

Також раніше повідомлялося, що Президент США Дональд Трамп планує запровадити мита у розмірі 25% на товари, що імпортуються з Мексики та Канади.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.