У Франції компанію Apple оштрафували на 150 млн євро
Фото: Pexels
Антимонопольний регулятор Франції Autorité de la Concurrence наклав на компанію Apple штраф у розмірі 150 мільйонів євро. Причиною стало розслідування щодо системи App Tracking Transparency (ATT), яка, за висновками регулятора, не відповідає європейським стандартам GDPR.
Про це інформує Bloomberg.
Система ATT змушує розробників додатків відображати численні спливаючі вікна, що ускладнює їхню роботу та впливає на доходи рекламодавців. Регулятор зазначив, що така реалізація не є “ні необхідною, ні пропорційною”, а також вказав на можливе зловживання домінантним становищем з боку Apple.
Антимонопольне розслідування розпочалося після скарги рекламодавців, які заявили, що оновлення політики Apple у 2021 році призвели до значних фінансових втрат.
Цей випадок також може привернути увагу президента США Дональда Трампа, який раніше попереджав про можливі відповідні заходи, якщо американські технологічні компанії зазнають “непропорційних” санкцій з боку європейських регуляторів.
Нагадаємо, американська компанія Apple планує випустити нове покоління iPhone SE, яке буде орієнтоване на користувачів, що шукають продуктивний смартфон за доступнішою ціною.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.