У Карпатах четверту добу поспіль шукають 40-річного киянина
Фото: pixabay
Туриста з Києва, який заблукав у горах на Закарпатті ввечері 13 лютого, шукають вже четверту добу.
Про це повідомляє пресслужба Держслужби з надзвичайних ситуацій Закарпатської області.
“О 06:00 пошуки киянина, що заблукав на Гимбі відновлено. До робіт залучені 56 чоловік та 13 одиниць техніки. Від рятувальників залучено 8 гірських пошуково-рятувальних відділень ДСНС Закарпаття, Львівщини та 2-го спеціального центру швидкого реагування м. Дрогобич, а також 8 волонтерів”, – йдеться у повідомленні.
Як відомо, 40-річний киянин 13 лютого заблукав на горі Гимба. Телефонного зв’язку з чоловіком не встановили. 14 лютого до пошуків заблукалого чоловіка залучили гелікоптери, проте через погані погодні умови довго шукати не змогли.
15 лютого рятувальники прочісували засніжені схили гірського масиву. Було сформовано три пошукові групи, які обстежували г. Жид Магура, а також г. Гимба з боку с. Пилипець та с. Березники.
Нагадаємо, у січні Карпатах в районі гори Гемба Міжгірського району загинув турист із Києва.