Війна

У Херсонській області двоє підірвалося на російських мінах

У Херсонській області двоє підірвалося на російських мінах

Фото: Pixabay

У Херсонській області через детонацію російської вибухівки у селищі Велетенське постраждав 60-річний місцевий житель, а в селі Стійке на міні підірвався 51-річний чоловік.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

“У лісосмузі, що в селі Стійке, на міні підірвався місцевий житель”, – зазначили в ОВА.

Повідомляється, що внаслідок детонації 51-річний чоловік дістав вибухову травму, контузію, уламкові поранення рук, ніг, обличчя та живота. Потерпілий – під наглядом лікарів. Його стан оцінюють як середньої тяжкості.

Також в ОВА розповіли, що до лікарні звернувся чоловік, який напередодні, 9 лютого, зранку постраждав через детонацію російської вибухівки у Велетенському.

Там повідомили, що 60-річний місцевий житель мопедом наїхав на російську протипіхотну міну “пелюстка”. Він дістав вибухову травму та уламкове поранення гомілки. Потерпілому надали меддопомогу, подальше лікування – амбулаторно.

Нагадаємо, що у Херсоні через російський обстріл пошкоджена будівля школи в Дніпровському районі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.