Новини

У Києві перенесли включення гарячої води: названо нову дату

У Києві перенесли включення гарячої води: названо нову дату

У столиці після 10 жовтня можуть відновити гаряче водопостачання.

Про це повідомив профільний заступник міського голови Києва Петро Пантелеєв, передає прес-служба КМДА.

“10 жовтня, після засідання суду, ми зможемо підписати цю мирову угоду, і тоді – відновити постачання гарячої води та почати опалювальний сезон. Навіть у таких складних умовах ми змогли уникнути надзвичайних ситуацій”, – сказав Пантелеєв.

За його словами, близько 3 тисяч будинків на сьогодні не мають гарячої води.

Раніше, радник мера Києва Дмитро Білоцерковець розповів, що у випадку, якщо керівник “Нафтогазу” Андрій Коболєв 10 жовтня погодиться підписати мирову угоду з КМДА щодо боргів “Київенерго”, то кияни через тиждень, максимум півтора отримають гарячу воду.

Раніше прем’єр-міністр Гройсман повідомив, коли в Києві з’явиться гаряча вода.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.