У Києві перенесли включення гарячої води: названо нову дату
У столиці після 10 жовтня можуть відновити гаряче водопостачання.
Про це повідомив профільний заступник міського голови Києва Петро Пантелеєв, передає прес-служба КМДА.
“10 жовтня, після засідання суду, ми зможемо підписати цю мирову угоду, і тоді – відновити постачання гарячої води та почати опалювальний сезон. Навіть у таких складних умовах ми змогли уникнути надзвичайних ситуацій”, – сказав Пантелеєв.
За його словами, близько 3 тисяч будинків на сьогодні не мають гарячої води.
Раніше, радник мера Києва Дмитро Білоцерковець розповів, що у випадку, якщо керівник “Нафтогазу” Андрій Коболєв 10 жовтня погодиться підписати мирову угоду з КМДА щодо боргів “Київенерго”, то кияни через тиждень, максимум півтора отримають гарячу воду.
Раніше прем’єр-міністр Гройсман повідомив, коли в Києві з’явиться гаряча вода.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.