У Києві провідника вдарило струмом у 36 тисяч вольт: перші подробиці інциденту
У Києві, на одній із залізничних станцій, провідника вдарило струмом у 36 тисяч вольт. Чоловікові дивом вдалося вижити.
Про це у Facebook повідомляє dtp.kiev.ua.
“За невідомих обставин провідник поїзда поліз на вагон, зачепився за високовольтний провід і отримав розряд (36 тис. вольт). У чоловіка згорів весь одяг, і навіть труси. Але народився він “у сорочці”, вижив. Його госпіталізували”, – йдеться в повідомленні.
Відзначено, що наразі деталі настільки незрозумілого інциденту з’ясовуються.
Нагадаємо, поблизу смт. Баришівка молода компанія милувалась заходом сонця, коли один з них вирішив дістатись до верхівки залізничного мосту, щоб зробити фото. Там хлопця вразила дуга високовольтної лінії, напругою майже 10 тисяч Вольт, і він впав додолу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.