У Києві трамвай, зійшовши з рейок, в’їхав у зустрічний: фото і перші подробиці
Аварія трапилася в Святошинському районі. Було заблоковано рух по вулиці Семиренко на перегоні між вулиці Барського – Жолудєва.
У Святошинському районі Києва в четвер, 20 вересня, зійшов з рейок трамвай №1 і врізався в зустрічний.
Про це повідомляє dtp.kiev.ua
Через аварію було заблоковано рух по вул. Семиренко на перегоні між вул. Гр. Барського – Жолудєва в напрямку Борщагівки. Організовано автобусне сполучення вул. Г. Юри-Борщагівка.
О 19:45 рух трамваїв відновилося.
Раніще “Прямий” повідомляв, що 19 вересня, в Києві на вулиці Антоновича 59 сталась дорожньо-транспортна пригода. В центрі столиці зіткнулися автомобілі “Тойота” і “Фольксваген”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.