Суспільство

У Кривому Розі двоє чоловіків побили журналіста місцевого видання

У Кривому Розі двоє чоловіків побили журналіста місцевого видання

Фото: СВОЇ | Кривий Ріг

У понеділок, 24 березня, у Кривому Розі двоє чоловіків напали на співробітника місцевого видання.

Про це сповістило медіа “Свої”.

Як зазначається, чоловіки били постраждалого по голові, унаслідок чого він отримав серйозні травми. Зараз журналіст перебуває в лікарні.

“Ми звернулися до поліції та сподіваємося на оперативну реакцію. Просимо уважно подивитися на це обличчя – чолов’ягу важливо знайти якомога швидше. По-перше, він у неадекватному стані та небезпечний для оточення”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією видання, напад може бути повʼязаний з професійною діяльністю та нещодавнім розслідуванням.

Редакція вимагає від правоохоронців, аби всі версії були розглянуті.

Нагадаємо, Київський Апеляційний суд закрив провадження у справі щодо нападу на журналістів “Схем” в “Укрексімбанку” восени 2021 року у зв’язку зі спливом термінів притягнення до відповідальності колишнього голови держбанку Євгена Мецгера, ексдиректора департаменту банківської безпеки Ігоря Тельбізова та ексначальника управління внутрішньої безпеки Олега Осіпова.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.