Події

У Києві вибухнув сміттєвий бак: постраждали люди

У Києві вибухнув сміттєвий бак: постраждали люди

У Києві у Дарницькому районі вибухнув сміттєвий бак. Постраждали двоє людей.

Про це повідомила Нацполіція.

“За попередньою інформацією, у сміттєвому баку відбулась детонація невідомого предмету, внаслідок якого травми отримав місцевий мешканець, який в цей час проходив повз. Також постраждав охоронець будинку”, – йдеться у повідомленні.

Зараз на місці працює слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Правоохоронці з’ясовують всі обставини інциденту.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.