Новини

У Львові дві людини потрапили під потяг, є жертва

У Львові дві людини потрапили під потяг, є жертва

Фото: Facebook

У Львові поїзд № 749 сполученням “Київ – Івано-Франківськ” збив двох людей. Внаслідок події загинула жінка, а чоловік дістав травми.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА в Facebook.

Трагедія сталася біля станції “Підзамче”.

“Жінка – 30-35 років (невідомо) – смерть до приїзду карети швидкої медичної допомоги. Чоловік – мешканець м. Львів, вул. Кирилівська, 1985 року народження – отримав травми: ЗЧМТ (закрита черепно-мозкова травма, – ред.), забійна рана тім’яної області, закритий перелом правого передпліччя, госпіталізований в ЛШМД (лікарні швидкої медичної допомоги, – ред.)”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв “Прямий”, у результаті сходження пасажирського поїзда з рейок в провінції Текірдаг на заході Туреччині загинуло 24 особи.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.