Новини

У мережі з’явилося яскраве відео знищення техніки бойовиків на Донбасі

У мережі з’явилося яскраве відео знищення техніки бойовиків на Донбасі

У мережі з’явилося відео знищення українськими військами двох одиниць бронетехніки бойовиків.

Відповідним відеозаписом поділився офіцер ЗСУ Анатолій Штефан в Facebook.

“Провокаційні дії російсько-окупаційних військ, не заставили чекати відповіді. На результат можна дивитися вічно, наші воїни неперевершені”, – повідомив він.

На кадрах відеоролика видно, як бійці завдають 2 удари по техніці ворога. Перший снаряд впав поряд з ціллю. Другий снаряд знищив техніку, спровокувавши потужний вибух.

Проте Штефан не уточнив, коли саме відбулися ці події.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.