У МЗС відреагували на санкції США проти Деркача і Дубінського
Україна не відчуває напруги щодо відносин із США у зв’язку з введенням санкцій проти деяких українців за втручання в американські вибори.
Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
За словами очільника відомства, кожна людина, яка хоче так чи інакше вплинути на внутрішньополітичні процес США, повинна бути готова нести за це відповідальність.
“Щодо будь-якого напруження у двосторонніх відносинах – ні, ми її не відчуваємо. Ніяких підстав вважати, що Україна як держава втручалася у внутрішні справи США немає. Цього не було, немає і ніколи не буде”, – заявив Кулеба.
Міністр додав, що США мають підстави підозрювати причетних до втручання у вибори в інтересах Російської Федерації, а не України.
Нагадаємо, в Офісі президента України відреагували на американські санкції проти українських громадян за втручання у президентські вибори, пообіцявши покарати причетних до втручання.
Раніше стало відомо, що народний депутат партії “Слуга народу” Дубінський потрапив до санкційного списку США.
У США Дубінського, Онищенка, Телиженка, Кулика та інших пов’язують з народним депутатом Андрієм Деркачем, на якого раніше також наклали санкції за втручання у вибори.
Нагадаємо, Петро Порошенко назвав “плівки Деркача” масштабною спецоперацією п’ятої колони Кремля проти України.
Російський агент під санкціями США: нове розслідування Watcgdogs.info про Андрія Деркача.
ДІЇ ДЕРКАЧА Є ВТРУЧАННЯМ РОСІЇ У ВИБОРИ В США – АМЕРИКАНСЬКА КОНТРРОЗВІДКА
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.