У Німеччині судитимуть українського водія, який насмерть збив жінку-поліцеського
У німецькій федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія судять 49-річного водія вантажівки з України за скоєння смертельної ДТП.
Про це повідомляє DW.
Далекобійника звинувачують у тому, що 27 грудня 2017 року він, перебуваючи за кермом вантажівки, наїхав на поліцейський автомобіль, унаслідок чого загинула 23-річна співробітниця поліції. Ще двоє поліцейських отримали тяжкі травми. У день аварії в крові підсудного виявили неприпустимо високий вміст алкоголю – близько 2,6 проміле.
Вантажівка врізалася в автомобіль зі швидкістю 71 кілометр на годину. Водій не загальмував, внаслідок чого вантажівка з розтрощеним авто проїхала ще близько 200 метрів.
Адвокат підсудного повідомив, що під час їзди його підзахисний випив багато знеболювальних таблеток через біль у стегнах. Але таблетки біль не втамували. Згодом, послухавшись поради, разом з колегою-росіянином він випив горілки. Українець планував продовжити подорож наступного дня, але сів за кермо ввечері того ж дня, коли вживав алкоголь. Невдовзі після виїзду з майданчику для вантажівок сталася аварія на автобані А61.
Сам підсудний каже, що нічого не пам’ятає про трагічний інцидент. У суді на запит DW повідомили, що українцеві загрожує до 5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, в середу, 27 грудня, німецькій федеральній землі Північний Рейн – Вестфалія поблизу кордону з Нідерландами українець на вантажівці протаранив поліцейський автомобіль. А вже 29 грудня українця взяли під варту.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.